
Het Arena Triathlon carbon mouwloos wetsuit dames is speciaal ontwikkeld voor de triatlonsport.
Het wetsuit is uitermate geschikt voor trainingen en wedstrijden in open water, zelfs voor koudere wateren.
Het mouwloze ontwerp zorgt voor extra veel bewegingsvrijheid en de makkelijke ritssluiting aan de achterzijde maakt het mogelijk dit pak snel uit te trekken zodat je zo snel mogelijk door kan.
Daarnaast beschikt dit comfortabele pak gemaakt van neopreen over een PU coating om weerstand in het water te verminderen.
Op de borst en rug zit een dikkere laag neopreen verwerkt waardoor een extra evenwichtig drijfvermogen wordt gecreëerd en de lichaamshouding wordt verbeterd.
Materiaalsamenstelling: 80% Neopreen 20% Nylon
€499,95
€449,95uw voordeel €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/rood dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet. In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de 39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit. Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik. De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.
€799,95
€589,-uw voordeel €210,95 (incl. BTW)
Het Blueseventy Reaction wetsuit dames is verbeterd met een flexibeler bovenlichaam en dunnere onderbeenpanelen waardoor het wetsuit sneller uitgedaan kan worden. Voeg daar een lage halslijn en VO2-borstpanelen aan toe, en je hebt een pak dat alles biedt wat je nodig hebt tijdens een training of een race. Elk aspect van dit wetsuit is ontworpen voor hoge prestaties zonder in te boeten op comfort. Sinds de introductie in 2006 heeft de Reaction meer atleten weten te helpen hun doelen te bereiken dan elk ander wetsuit.
€560,-
€499,95uw voordeel €60,05 (incl. BTW)
Geef je zwem prestaties nu een boost met het BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit. Door de combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen te optimaliseren heeft BTTLNS een nieuw mid-range topmodel. Specifiek geplaatste nano-Aerodome panelen zorgen voor een mooi centraal drijfvermogen, het gebruik van deze techniek zorgt voor wel 30% meer lift dan bij normaal neopreen. Uitgerust met 2 mm neopreen panelen op de armen, een super flexibele drukverlagende kraag en speedcuffs.
€449,-
€339,95uw voordeel €109,05 (incl. BTW)
Het Orca Athlex Float wetsuit lange mouw is de opvolger van de Orca S7. De Athex Float combineert een hoog drijfvermogen met een hoge flexibiliteit. Dit zorgt voor een zeer evenwichtig wetsuit, voor zwemmers die een correctie nodig heeft om zijn positie in het water te verbeteren. Dankzij het dunnere materiaal voor het bovenlichaam en het dikkere materiaal voor de benen, kunnen triathleten hun wedstrijden met vertrouwen tegemoet zien. Dit wetsuit is de opvolger van de welbekende Orca S9, deze heeft nagenoeg dezelfde flexibiliteit, drijfvermogen en eigenschappen.
€259,-
€219,95uw voordeel €39,05 (incl. BTW)
Het Profile Design Speedsuit Mako LS Women maat XS is een lichgewicht speedsuit met een zeer goede pasvorm. Waterafstotend jersey panelen bieden compressie en nauwsluitende vorm. Langere binnennaden zijn een verbetering voor stroomlijning en snelheid.
€349,95
€149,95uw voordeel €200,- (incl. BTW)
De BTTLNS Thermal Inferno 1.0 lange mouw wetsuit is een thermisch wetsuit, dat perfect is voor zwemmers die graag met lagere water temperaturen openwater willen kunnen zwemmen. Dit wetsuit maakt het mogelijk om vroeger in het seizoen te starten, of juist langer in het seizoen door te kunnen gaan als de watertemperatuur lager dan normaal is. We hebben de speciaal ontworpen technieken van de Inferno 1.0 behouden en hebben daar het thermische element aan toegevoegd. Met de nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, deze specifieke technologie biedt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Naast de ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort, biedt dit wetsuit nu ook extra bescherming tegen de kou. Doordat de kwaliteiten van de standaard Inferno 1.0 behouden zijn gebleven, is dit de topper van de mid-range wetsuits met ook nog eens een thermisch voordeel. Waar het water met een normaal wetsuit sneller te koud is, kunt u met dit wetsuit deze kou juist gaan trotseren! Tip: in combinatie met de neopreen thermal accessoires bent u volledig beschermd tegen de koude water temperaturen
€549,-
€499,95uw voordeel €49,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits dames > Arena Triathlon carbon mouwloos wetsuit dames
Print