
Het Zone3 Aspire demo wetsuit heren maat SM wordt geprezen om het goede drijfvermogen, de geweldige bewegingsvrijheid en de hoge flexibiliteit rond de schouders.
Het gehele pak is voorzien Aqua Dynamic Nano, dit minimaliseert de weerstand, de panelen en dikte maken de Aspire één van de meest comfortabele wetsuits.
Het grootste paneel loopt van de borst tot de knieën, dit 5mm dikke paneel verhoogt het drijfvermogen van het pak aanzienlijk.
De dikte van alle gebruikte materialen op het onderlichaam is 5mm, dit is de maximale dikte toegestaan voor internationale wedstrijden door de ITU.
Maat SM: lengte: 170-178 cm | gewicht: 62-70 kg | borst: 89-97 cm.
Let op: dit demo wetsuit heeft een kleine beschadiging opgelopen tussen de oksel en de borst (zie: foto 3), tijdens een demo dag, dit is volledig gerepareerd.
€399,-
€279,95uw voordeel €119,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 Aspire demo wetsuit heren maat SM
Vanwege de populariteit van de Aspire, heeft Zone3 minimale wijzigingen aangebracht aan de nieuwste versie van het pak. De nadruk lag vooral op het verder vergroten van de flexibiliteit en dit werd bereikt door de introductie van een nieuw schouderpaneelontwerp dat uit één stuk bestaat en door het gebruik van Yamamoto-materialen met een hogere rek.
De Aspire zit boordevol functies om het snelste en meest energiezuinige zwemmen mogelijk te maken.
Wat maakt dit product anders:
- Een van de hoogst gewaardeerde wetsuits van het afgelopen decennium dat een breed scala aan prijzen gewonnen heeft. Perfect voor beginners tot en met elites.
- Gemaakt met 100% Yamamoto-materialen om een veel lichter, flexibeler pak te garanderen voor maximaal comfort en prestaties.
- SCS-nanocoating om de wrijving onderwater aanzienlijk te verminderen.
- Ontworpen voor een snel, soepel en natuurlijk gevoel zwemmen.
Eigenschappen:
- Eersteklas SCS Yamamoto voor uitstekende continueuze flexibiliteit, comfort en prestatievermogen.
- Het wetsuit is voorzien van een zogenaamde aquadynamische coating. Deze extra laag over het neopreen verlaagt uw weerstand in het water.
- Uitgebreid onderzoek naar de vormgeving van panden en materiaaldikte en een nauwgezet productieproces maken dit één van de meest natuurlijk aanvoelende wetsuits dat er is.
- Geoptimaliseerd schouderpand (veerbelasting) zodat u betere armslagen kunt maken, energie bespaart en sneller vooruit komt.
- Het 5 mm dikke neopreen (dat is de maximaal toegestane dikte onder de bepalingen van het ITU wedstrijdregelement) is eersteklas materiaal is toegepast op het bovenlichaam tot aan de knieën, voor een uitzonderlijk drijfvermogen en de perfecte ligging in het water.
- Pro Speed Cuffs op de armen en benen om het pak tijdens de wisseling zeer snel uit te kunnen trekken. Zo bespaart u kostbare tijd.
- 3D panden bij de voorarmen verbeteren het contactoppervlak met het water tijdens de trekfase, zodat elke armslag meer efficiënt is. Meer stuwkracht betekent meer snelheid.
Maat SM: lengte: 170-178 cm | gewicht: 62-70 kg | borst: 89-97 cm.
Let op: dit demo wetsuit heeft een kleine beschadiging opgelopen tussen de oksel en de borst (zie: foto 3), tijdens een demo dag, dit is volledig gerepareerd.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit is een nieuw, super flexibel wetsuit en is speciaal ontwikkeld door en voor triatleten. Dit wetsuit is speciaal ontwikkeld voor ervaren zwemmers die een natuurlijke zwempositie hebben (hoge positie onderlichaam in het water). De Nereus heeft een 3mm neopreen materiaal van borst tot enkels wat voor een neutraal drijfvermogen zorgt. 3 mm 39#cell yamamoto neopreen op de armen en schouders zorgt het ervoor dat u het materiaal niet voelt als u gaat zwemmen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€369,-
€295,95uw voordeel €73,05 (incl. BTW)
Het Sailfish G-Range fullsleeve wetsuit heren is een lichtgewicht, neopreen wetsuit met maximale vrijheid van beweging, een solide drijfvermogen en extra stabiliteit bij de heup. Het hoogwaardige neopreen met de ultra dunne oppervlakte coating zorgt voor bijna geen wrijvingsweerstand in het water. Extreem flexibel binnenste materiaal gemaakt van polyester garandeert een minimale wateropname en biedt een aangenaam draagcomfort op de huid. Het heup paneel, gemaakt met extra stabiele binnenvoering, biedt de maximale heup stabiliteit. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€775,-
€499,95uw voordeel €275,05 (incl. BTW)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen.
€799,-
€579,-uw voordeel €220,- (incl. BTW)
De BTTLNS Carnage 2.0 wetsuit lange mouw is een sample van het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit en is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: dit gaat om een sample van het originele Carnage 2.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.
€799,-
€299,95uw voordeel €499,05 (incl. BTW)
De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€449,-
€299,95uw voordeel €149,05 (incl. BTW)
Het revolutionaire Carnage 2.0 wetsuit is een absoluut topmodel voor de langere afstand. Door gebruik te maken van 0.5mm 44# cell Super-compressed neopreen is de flexibiliteit nog hoger dan die van de carnage 1.0. Door deze enorm hoge flexibiliteit te combineren met Nano-Aerodome Panelen heeft BTTLNS een nieuw toppak ontwikkeld. De carnage 2.0 is voorzien van de meest geavanceerde technologie voor ongekende prestaties. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen.
€799,-
€579,-uw voordeel €220,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Aspire (2018) demo wetsuit heren maat SM
Print