Zone3 Aspire (2018) demo wetsuit dames maat XL  WS18WASP101DEMOXL Uitverkoop

Zone3 Aspire (2018) demo wetsuit dames maat XL

WS18WASP101DEMOXL | Schrijf de eerste review! 39219 39219

De Zone3 Aspire demo wetsuit dames maat XL wordt geprezen om het goede drijfvermogen, de geweldige bewegingsvrijheid en de hoge flexibiliteit rond de schouders.

Het gehele pak is voorzien Aqua Dynamic Nano, dit minimaliseert de weerstand, de panelen en dikte maken de Aspire één van de meest comfortabele wetsuits.

Het grootste paneel loopt van de borst tot de knieën, dit 5mm dikke paneel verhoogt het drijfvermogen van het pak aanzienlijk.

De dikte van alle gebruikte materialen op het onderlichaam is 5mm, dit is de maximale dikte toegestaan voor internationale wedstrijden door de ITU.

Maat XL | lengte: 168-198 cm | gewicht: 73-83 kg | borst: 99-107 cm.

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens een demo dag een kleine beschadiging opgelopen aan het been (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€399,-

279.95 €279,95

uw voordeel €119,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Aspire demo wetsuit dames maat XL

Vanwege de populariteit van de Aspire, heeft Zone3 minimale wijzigingen aangebracht aan de nieuwste versie van het pak. De nadruk lag vooral op het verder vergroten van de flexibiliteit en dit werd bereikt door de introductie van een nieuw schouderpaneelontwerp dat uit één stuk bestaat en door het gebruik van Yamamoto-materialen met een hogere rek.

De Aspire zit boordevol functies om het snelste en meest energiezuinige zwemmen mogelijk te maken.

Wat maakt dit product anders:
- Een van de hoogst gewaardeerde wetsuits van het afgelopen decennium dat een breed scala aan prijzen gewonnen heeft. Perfect voor beginners tot en met elites.
- Gemaakt met 100% Yamamoto-materialen om een veel lichter, flexibeler pak te garanderen voor maximaal comfort en prestaties.
- SCS-nanocoating om de wrijving onderwater aanzienlijk te verminderen.
- Ontworpen voor een snel, soepel en natuurlijk gevoel zwemmen.

Eigenschappen:
- Eersteklas SCS Yamamoto voor uitstekende continueuze flexibiliteit, comfort en prestatievermogen.
- Het wetsuit is voorzien van een zogenaamde aquadynamische coating. Deze extra laag over het neopreen verlaagt uw weerstand in het water.
- Uitgebreid onderzoek naar de vormgeving van panden en materiaaldikte en een nauwgezet productieproces maken dit één van de meest natuurlijk aanvoelende wetsuits dat er is.
- Geoptimaliseerd schouderpand (veerbelasting) zodat u betere armslagen kunt maken, energie bespaart en sneller vooruit komt.
- Het 5 mm dikke neopreen (dat is de maximaal toegestane dikte onder de bepalingen van het ITU wedstrijdregelement) is eersteklas materiaal is toegepast op het bovenlichaam tot aan de knieën, voor een uitzonderlijk drijfvermogen en de perfecte ligging in het water.
- Pro Speed Cuffs op de armen en benen om het pak tijdens de wisseling zeer snel uit te kunnen trekken. Zo bespaart u kostbare tijd.
- 3D panden bij de voorarmen verbeteren het contactoppervlak met het water tijdens de trekfase, zodat elke armslag meer efficiënt is. Meer stuwkracht betekent meer snelheid.

Maat XL | lengte: 168-198 cm | gewicht: 73-83 kg | borst: 99-107 cm cm.

Let op: dit demo wetsuit heeft tijdens een demo dag een kleine beschadiging opgelopen aan het been (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.

Specificaties
  • Merken Zone3
  • Type Demo wetsuit
  • Geslacht Dames
  • Categorie Zone3 triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Sailfish G-Range fullsleeve demo wetsuit heren maat XS 20% Korting Sailfish G-Range fullsleeve demo wetsuit heren maat XS (WGBR122)

Het Sailfish G-Range fullsleeve wetsuit heren is een lichtgewicht, neopreen wetsuit met maximale vrijheid van beweging, een solide drijfvermogen en extra stabiliteit bij de heup. Het hoogwaardige neopreen met de ultra dunne oppervlakte coating zorgt voor bijna geen wrijvingsweerstand in het water. Extreem flexibel binnenste materiaal gemaakt van polyester garandeert een minimale wateropname en biedt een aangenaam draagcomfort op de huid. Het heup paneel, gemaakt met extra stabiele binnenvoering, biedt de maximale heup stabiliteit. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.  

€775,-

€620,-

  uw voordeel €155,- (incl. BTW)

Orca 3.8 lange mouw wetsuit heren demo maat 6 32% Korting Orca 3.8 lange mouw wetsuit heren demo maat 6 (WGBR2-demo-6)

De Orca 3.8 lange mouw wetsuit heren is de perfecte keuze voor de progressieve zwemmer die op zoek is naar extra drijfvermogen. Dit wetsuit is ontworpen om positie van de triatleet in het water te verhogen, daarom is het gemaakt van Yamamamoto 40 neopreen. Dit neopreen beschikt over een de meest geavanceerde drijfvermogenstechnologieën op de markt, Aerodome en Exo-cell, zonder daarvoor in te boete op flexibiliteit. Het wetsuit is vernoemd naar de 3.8KM Iron Mind Contest, een wedstrijd waarbij doorzettingsvermogen het enigste is dat telt, de 3.8 helpt je om alle obstakels te overwinnen en jezelf naar ongekende hoogte te laten stijgen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkel een Rechterheup beschadiging. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareede beschadeging van wetsuitt kunt zien.

€549,-

€369,95

  uw voordeel €179,05 (incl. BTW)

BTTLNS Tormentor 2.0 demo wetsuit heren maat XXL 30% Korting BTTLNS Tormentor 2.0 demo wetsuit heren maat XXL (WGBR149)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien

€549,95

€379,95

  uw voordeel €170,- (incl. BTW)

BTTLNS wetsuit Shield 1.0 dames demo maat SL 65% Korting BTTLNS wetsuit Shield 1.0 dames demo maat SL (WGBR78)

De BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0 is het lovende wetsuit uit de Sea Warfare collectie, die een perfecte combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen biedt! Het wetsuit geeft een ultieme pasvorm en uitstekende flexbiliteit in de schouders door het vernieuwde Extreme-Stretch 100% neopreen. Een zeer stabiel en gebalanceerd drijfvermogen is mogelijk doordat het wetsuit gebruik maakt van de nieuwste floating technologieën. Het Airdrome Float neopreen zorgt voor een onvoorstelbaar drijfvermogen zonder de onderbenen teveel te liften om krachtverlies te vermijden... kortom, over alles is nagedacht! Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gerepareerde beschadigingen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

€349,95

€119,95

  uw voordeel €230,- (incl. BTW)

BTTLNS Nereus 1.0 demo wetsuit lange mouw dames maat XL 19% Korting BTTLNS Nereus 1.0 demo wetsuit lange mouw dames maat XL (WGBR145)

Het BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit is een nieuw, super flexibel wetsuit en is speciaal ontwikkeld door en voor triatleten. Dit wetsuit is speciaal ontwikkeld voor ervaren zwemmers die een natuurlijke zwempositie hebben (hoge positie onderlichaam in het water). De Nereus heeft een 3mm neopreen materiaal van borst tot enkels wat voor een neutraal drijfvermogen zorgt. 3 mm 39#cell yamamoto neopreen op de armen en schouders zorgt het ervoor dat u het materiaal niet voelt als u gaat zwemmen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

€369,-

€295,95

  uw voordeel €73,05 (incl. BTW)

BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw demo wetsuit heren maat ML+ 34% Korting BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw demo wetsuit heren maat ML+ (WGBR151)

Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen.

€199,-

€129,95

  uw voordeel €69,05 (incl. BTW)

Waarom Sanden?
Sports Specialists Since 2001

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Aspire (2018) demo wetsuit dames maat XL

Print

Triathlonaccessoires.nl maakt gebruik van functionele en analytische cookies om u beter van dienst te kunnen zijn, daarnaast willen we graag uw toestemming voor onze marketing cookies waarmee wij u beter en persoonlijkere aanbiedingen kunnen doen op partnersites. Gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies?