
Het Zone3 Advance gebruikt wetsuit heren maat SM is het perfecte wetsuit voor iedereen die net begint met open water zwemmen of triatlon.
Het wetsuit is ontworpen met alle Zone3 hoofdkenmerken, om jou er van te verzekeren dat je snel, comfortabel en aangenaam kan zwemmen.
De dikte van de schouders en onderarmen is 2mm, de borstkas en bovenrug 3mm en 4mm op de benen en zijpanelen.
Door het gebruik van SpeedFlo materiaal wordt waterweerstand geminimaliseerd, de snelheid verhoogd en duurzaamheid verbeterd.
Maat SM: lengte: 170-178 cm | gewicht: 62-70 kg | borst: 89-97 cm.
Let op: dit gebruikte wetsuit heeft kleine beschadigingen opgelopen op de beide benen, arm en onder de schouder (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.
€220,-
€139,95uw voordeel €80,05 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zone3 Advance gebruikt wetsuit heren maat SM
De Zone3 Advance is getest door 220 magazine in 2013 en vergeleken met 13 andere merken. De uiteindelijke beoordeling was 92%, waarmee het de BEST BUY award in de wacht sleepte. Zone3 probeert altijd de best mogelijke producten te produceren voor elke prijscategorie. En zoals ook ala in de review stond: "De Advance zou niet misstaan tussen de meeste mid-range wetsuits die twee keer zo duur zijn." Tri247.com heeft de Advance ook getest en zij vonden dat de schouderflexibiliteit van de Advance net zo goed aanvoelde als bij een topmodelwetsuit van andere merken in de triatlon wereld.
Eigenschappen:
1. Geweldige flexibiliteit rond de schouders en armen, zodat je comfortabel and energieeffeciënt kan zwemmen
2. Core support drijfpanelen om de gestroomlijnde waterpositie vast te houden en energie te besparen
3. Door het gebruik van SpeedFlo materiaal op 70% van het wetsuit wordt waterweerstand geminimaliseerd, de snelheid verhoogd en de duurzaamheid verbeterd. De overige 30% van het wetsuit is gemaakt van hoge kwaliteit gerubberiseerd smoothskin neopreen
4. Zone3's kenmerkende siliconen gecoate Pro-Speed manchetten op de onderbenen, helpen enorm goed bij het uittrekken van het wetsuit bij transities tussen de triatlon elementen
5. Laag en comfortabel nekprofiel
6. Volledig getstikt en gelijmd voor nog meer flexibiliteit en comfort
7. Hoge kwaliteits YKK rits, die helpt bij het uittrekken van het wetsuit
8. De dikte rond de schouders en onderarmen is 2mm, rond de borstkas en bovenrug 3mm en 4mm rond de benen en zijpanelen
Maat SM: lengte: 170-178 cm | gewicht: 62-70 kg | borst: 89-97 cm.
Let op: dit gebruikte wetsuit heeft kleine beschadigingen opgelopen op de beide benen, arm en onder de schouder (zie: foto's), dit is volledig gerepareerd.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De 2XU Propel pro lange mouw wetsuit zwart/roze dames levert superieure snelheid en flexibiliteit en is het ultieme wetsuit voor de elite triatleet.
In de mouwen van de Propel pro zit 45 Cell verwerkt, dit is 's werelds meest flexibele neopreen, daarnaast zorgen de 39 cell panelen voor een ongeëvenaard drijfvermogen voor het perfecte evenwicht tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.
Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik.
De Propel pro heeft alles wat je zoekt in een wetsuit.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een verkleurde print op de schouders/armen, beschadiging kruis & linkermouw 3 nagelscheurtjes. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€799,95
€349,95uw voordeel €450,- (incl. BTW)
Het Orca Sonar gebruikt wetsuit heren maat 10 biedt een perfecte mix tussen drijfvermogen en flexibiliteit, het biedt beide waar je het het meest nodig hebt: drijfvermogen in het onderlichaam en flexibiliteit in het bovenlichaam. Met deze combinatie wordt een correcte positie in het water bereikt, wat je hydrodynamica ten gunste komt. Het meest veelzijdige wetsuit uit de reeks, het past zich aan de technische en financiële mogelijkheden van de meeste uit de triathlon gemeenschap aan. Het wetsuit is hoofdzakelijk opgebouwt uit Yamamoto 39-cell neopreen, hierdoor heeft het wetsuit een zeer goede en mooie pasvorm en biedt het tevens een uitstekende flexibiliteit. De SCS (Super Composite Skin) coating vermindert wrijving in de overgangen en verhoogt de snelheid door het water. Maat MT: lengte: 177-190 cm | gewicht: 68-76 kg | borst: 95-99 cm. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 2x nagelschade op de rechterarm. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van het wetsuit kunt zien.
€399,-
€179,95uw voordeel €219,05 (incl. BTW)
Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft veel nagelbeschadigingen op zowel linkerarm, rechterborst, buik en enkels. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien
€549,95
€99,95uw voordeel €450,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en mist een klein stukje neopreen in de kraag. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€279,95
€149,95uw voordeel €130,- (incl. BTW)
Het Zone3 Agile fullsleeve wetsuit is perfect voor als je nieuw bent in het open water zwemmen of triatlon.
De Agile de metgezel die u nodig heeft om uw lichaam warm te houden, is comfortabel en ondersteund u tijdens uw eerste open water sessies.
Met een combinatie van twee, drie en vier millimeter drijfvermogen panelen, zorgt de Agile ervoor dat je lichaam gestroomlijnd blijft in het water, waardoor je minder snel vermoeid raakt en je je techniek en snelheid kunt verbeteren.
De combinatie van een high-stretch schouderpaneel voor meer flexibiliteit, verbetert de Agile de vorm verder door de luchtweerstand aanzienlijk te verminderen, waardoor u uw potentiële bereik bij elke armtrekking vergroot.
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft 1x nagelschade op de buik & mist een stukje neopreen in de kraag. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€238,95
€139,95uw voordeel €99,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een scheurtje op de onderrug. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€279,95
€149,95uw voordeel €130,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Advance gebruikt wetsuit heren maat SM
Print