
Dit veelzijdige 2XU P:1 Propel lange mouw wetsuit zwart/oranje heren is gemaakt voor de ambitieuze atleten die opzoek zijn naar een pak waarmee ze het de meer ervaren triatleten moeilijk kunnen maken.
De P:1 is gemaakt van een 39 cell neopreen met een dikte die varieert tussen de 5mm en 1.5mm wat zorgt voor een perfecte verhouding tussen drijfvermogen, bewegingsvrijheid en explosiviteit.
Daarnaast zit er een SCS-coating over het wetsuit wat zorgt voor minder weerstand in het water, een rollbar voor verbeterde lichaam positionering en het Floating Zip paneel voor extra bereik.
De P:1 van 2XU een van de meest populaire wetsuits dankzij zijn zeer goede prijs/kwaliteitsverhouding.
€349,95
€244,95uw voordeel €105,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU P:1 Propel lange mouw wetsuit zwart/oranje heren
39 CELL: Het meest dynamische neopreen dat beschikbaar is met een dikte variërend van 1 mm tot 5 mm (maximaal 5 mm toegestaan).
SCS COATING (Super Composite Skin): Toegepast als een laag over het oppervlak van het neopreen, waardoor een zeer uniek materiaal ontstaat. De cell structuur op het rubberoppervlak stoot water af wanneer het in contact komt met lucht en vermindert de weerstand wanneer het in contact komt met water. De Lage weerstand zorgt voor snellere snelheid door het water. Als gevolg biedt de SCS coating comfort, extra bewegingsvrijheid, houdt het lichaam warmer en vermindert de vermoeidheid van het lichaam terwijl het tegelijkertijd duurzaamheid en slijtvastheid garandeert. De SCS coating biedt vooral extra comfort en bewegingsvrijheid maar houdt ook het lichaam stuk warmer en vermindert de vermoeidheid van het lichaam. Daarnaast zorgt de coating er ook voor meer slijtvastheid en zal het neopreen veel langer mee gaan.
Eigenschappen:
- SCS-coating om de weerstand van in het water te verminderen
- 39 cell neoprene borstpaneel met een dikte die varieert tussen de 5mm en 1.5mm voor maximaal drijfvermogen
- Concave water entrapment zone: zorgt voor een beter bereik
- Floating zip panel: vergroot de afstand per slag
- 520% stretchvoering (intern): Verbeterde laterale flexibiliteit
- Rollbar: verbeterd drijfvermogen en lichaamshouding
Neopreen dikte:
Bovekant borst - 5 mm
onderkant borst - 3 mm
Bovenrug - 3 mm
Onderrug - 5 mm
Bovenarm - 1,5 mm
Onderarm - 1,5 mm
Scheenbeen - 3 mm
Achterkant bovenbeen - 3 mm
kuitbeen - 5 mm
Materiaalsamenstelling: 100% Sponge rubber, Nylon laminated
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gerepareerde beschadigingen op de benen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€400,-
€249,95uw voordeel €150,05 (incl. BTW)
Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen.
€549,95
€379,95uw voordeel €170,- (incl. BTW)
De BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0 is het lovende wetsuit uit de Sea Warfare collectie, die een perfecte combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen biedt! Het wetsuit geeft een ultieme pasvorm en uitstekende flexbiliteit in de schouders door het vernieuwde Extreme-Stretch 100% neopreen. Een zeer stabiel en gebalanceerd drijfvermogen is mogelijk doordat het wetsuit gebruik maakt van de nieuwste floating technologieën. Het Airdrome Float neopreen zorgt voor een onvoorstelbaar drijfvermogen zonder de onderbenen teveel te liften om krachtverlies te vermijden... kortom, over alles is nagedacht! Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€349,95
€119,95uw voordeel €230,- (incl. BTW)
Het Sailfish G-Range fullsleeve wetsuit heren is een lichtgewicht, neopreen wetsuit met maximale vrijheid van beweging, een solide drijfvermogen en extra stabiliteit bij de heup. Het hoogwaardige neopreen met de ultra dunne oppervlakte coating zorgt voor bijna geen wrijvingsweerstand in het water. Extreem flexibel binnenste materiaal gemaakt van polyester garandeert een minimale wateropname en biedt een aangenaam draagcomfort op de huid. Het heup paneel, gemaakt met extra stabiele binnenvoering, biedt de maximale heup stabiliteit. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€775,-
€620,-uw voordeel €155,- (incl. BTW)
Duik zelfverzekerd in het koude water met het klassieke Arena Triathlon wetsuit dames. De combinatie van de elastische stof en het neopreen in het wetsuit zorgen voor meer elasticiteit en een beter drijfvermogen, ongeacht de richting waarin het water stroomt. Het wetsuit heeft unieke inzetstukken op de borst en op de rug die zorgen voor extra lift. Dankzij de PU coating beschikt het wetsuit over veel minder weerstand in het water. Trek het wetsuit snel uit met de handige omgekeerde rits. Fina approved: dit Arena wetsuit is goedgekeurd door de Fina en is toegelaten bij de KNZB en KNTB. Materiaalsamenstelling: 85% Neopreen 15% Nylon Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een nagel beschadiging op de op het linker scheenbeen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadgging van wetsuit kunt zien.
€299,95
€189,95uw voordeel €110,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€279,95
€199,95uw voordeel €80,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > 2XU P:1 Propel lange mouw demo wetsuit zwart/oranje heren maat M
Print