
Door de unieke combinatie/mix van Stretchskin en Vapour-cool materiaal zorgt orca's 226 kompress trisuit voor een perfecte aerodynamica, spierondersteuning, natuurlijke koeling en maximaal comfort op de lange afstand.
Gemaakt met schuine beschermde zakken die zorgen voor voldoende opslagruimte.
Als laatste uitgevoerd met Orca's Tri tech zeem, 2-8mm padding zorgt voor het beste comfort tijdens alle onderdelen.
€148,95
€79,95uw voordeel €69,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Orca 226 Kompress race trisuit mouwloos zwart/rood heren
Stetchskin next generation zorgt voor een verbeterde aansluiting op het lichaam en zal voelen als een tweede huid. Verbeterde spierondersteuning, aerodyanamica met een uitstekende adembaarheid. Toegepast op de benen, zijpanelen en schouderpanelen voor snelle opdroging en goede UV bescherming.
VapourCool met UPF50+ zon bescherming maakt gebruik van nano-crystal technologie om ervoor te zorgen dat het lichaam koel blijft tijdens intensieve inspanningen. Ook zorgt deze stof voor snelle afvoer van transpiratie onder de armen en op de zijpanelen van het suit.
Tri-tech zeem met 2-8mm gevormde, gesneden raden geeft deze zeem een een 110kg dichtheid. Deze PU foam zeem is gekalibreerd en speciaal ontworpen voor de triathleet om tijdens alle onderdelen specifiek te bewegen. Zeer fijne padding met snelle opdroging en vermijding van irritaties!
Opslag, twee zakken die schuin zijn geplaatst en afgedekt worden zijn geplaatst op de onderrug. Zeer gemakkelijker bereikbaar en voldoende ruimte voor voeding.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het BTTLNS Gods trisuit mouwloos Rapine 1.0 staat bekend om zijn combinatie van een uitstekend ademend vermogen met een dynamisch panel design. Het trisuit is uitgevoerd met een speciale coating, deze TRI coating gaat absorbering van water tegen en zorgt voor maximale prestatie. Maximaal comfort wordt verkregen door de italiaanse Tri-lite zeem die zorgt voor voldoende ondersteuning bij het fietsonderdeel maar voorkomt ook irritatie tijdens het zwemmen en lopen. Plat gestikte naden, BTTLNS art elastic leg grippers, Speed mesh panelen en 3 HydroAero zakjes zorgen voor maximaal comfort en prestatie tijdens de triathlon.
€139,95
€109,95uw voordeel €30,- (incl. BTW)
De Arena Carbon pro rear zip mouwloos trisuit donkergrijs heren is ontworpen voor elk onderdeel van de triathlon. Dit Trisuit is speciaal gemaakt voor de sprint en de short-distance wedstrijden. De Carbon pro trisuit is het gemaakt van de meest geavanceerde materialen, intelligence compressie en het gestroomlijnde ontwerp verhogen je snelheid en uithoudingsvermogen zowel op het land als in het water en strategisch geplaaste mesh-panelen houden je lichaamstemperatuur comfortabel op weg naar de finish.
€399,95
€359,95uw voordeel €40,- (incl. BTW)
De Zone3 Activate plus trisuit is een belangrijk onderdeel van de triathlonwereld en heeft de reputatie om een product van zeer hoge waarde te zijn. Met de nieuwe Activate Plus collectie gaat Zone3 nog een stap verder door het gebruik van hightech wafelgaasstof op het achterpaneel en de print is volledig gesublimeerd om uw wedstrijden en trainingen nog meer leven in te blazen.
€119,95
€104,95uw voordeel €15,- (incl. BTW)
Het 2XU Light speed tech trisuit korte mouw is ongeëvenaard aerodynamisch. De - naadloos - verlijmde afwerking en het hex patroon op de mouw, is ergonomisch ontworpen, past zich aan uw lichaam als een tweede huid en is ongeëvenaard aerodynamisch. De Swiss COLDBLACK op het bovenlichaam vermindert de absorptie van warmtestraling en biedt 50+ UV-bescherming. Daarnaast bieden de mesh ventilatie kanalen door het onderrug gedeelte het ademend vermogen, om u op een optimale temperatuur te houden.
€399,95
€359,95uw voordeel €40,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Gods trisuit korte mouw Typhon 1.0 staat bekend om zijn combinatie van een uitstekend ademend vermogen met een dynamisch panel design. Het trisuit is uitgevoerd met een speciale coating, deze TRI coating gaat absorbering van water tegen en zorgt voor maximale prestatie. Maximaal comfort wordt verkregen door de italiaanse Tri-lite zeem die zorgt voor voldoende ondersteuning bij het fietsonderdeel maar voorkomt ook irritatie tijdens het zwemmen en lopen. Plat gestikte naden, BTTLNS art elastic leg grippers, Speed mesh panelen en 2 HydroAero zakjes zorgen voor maximaal comfort en prestatie tijdens de triathlon. Korte mouwen heeft aerodynamische voordelen op de fiets, minimaliseert het schuren tijdens het zwemmen en biedt zonbescherming op de schouders tijdens fietsen en hardlopen.
€164,95
€129,95uw voordeel €35,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!
€209,95
€189,95uw voordeel €20,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca 226 kompress race trisuit mouwloos zwart/rood heren
Print