
Dit Funkita diamond back is onze klassieke trainings badpak met een dubbele bind schouderband en bescheiden rugdekking is perfect voor ronde zwemmen.
Het badpak is alleen van voorvoering voorzien dit is een gemakkelijk en prettig badpak met een alleszeggendestijl.
Lily Pad:
Iedereen heeft het over de arme bijen en hun verlies van habitat, dus in plaats van er alleen maar over te praten, besloten wij om in te grijpen en het probleem op te lossen.
Onze nieuwe zwemmodecollectie bevat nu grote, mooie bloemen om bijen aan te trekken en is doordrenkt met nectar zodat de bijen over u heen kunnen zwermen terwijl u aan het zwembad of strand ligt.
Blijf gewoon kalm en weet dat u een van onze meest dierbare kleine vrienden helpt, die u maar al te graag een nare steek geeft als u niet stil blijft zitten.
€62,95
€37,95uw voordeel €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De zwemkleding van Funkita is gemaakt van exclusieve C-Infinity stof, een kleurrijk Italiaanse polyester dat extreem chloorbestendig is. De beste keuze voor alle zwemmers, C-Infinity is comfortabel, elastich en behoud zijn kleur veel langer dan zwemkleding dat gemaakt is van andere stoffen. Ideaal voor recreative zwemmers of strandganger maar ook zeker voor zwemmers die willen presteren.
Eigenschappen:
- Diamond back one piece
- kleurechtheid
- chloorbestendigheid
- elasticiteit
- behoud van pasvorm
- droogt snel
- 50+ UV bescherming
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Dit Funkita single strap is een eendelig badpak met smalle bandjes en V-vormige rug. Uitstekende duurzaamheid en bewegingsvrijheid met enkelband afwerking en een open rug die uw sportieve vorm zal flatteren. Met volledige voering aan de voorkant, is dit is het perfecte badpak voor die lange trainingsuren in het zwembad.
€62,95
€42,95uw voordeel €20,- (incl. BTW)
Dit Funkita Still blauw diamond back badpak dames is uitgevoerd met funkita's klassieke trainings snit met een dubbele bebonden schouder band. Het achterpand biedt een perfecte gedeelde bedekking voor baanzwemmen. Ontworpen met een zeer mooie pasvorm waarvan Funkita bekend staat, deze stijl laat alle features zien!
(incl. BTW)
De Zone3 High-Jazz 2.0 bikini groen dames is in de eerste plaats ontworpen om te zwemmen, daarnaast beschikt de bikini over een veilige gestructureerde pasvorm die ervoor zorgt dat hij op zijn plaats blijft en ondersteuning biedt waar je dat nodig hebt. De modieuze snit geeft een vleugje strandsfeer bij het zwembad. Andere kenmerken zijn overlocknaden die voor een naadloos uiterlijk zorgen en een hogere beenuitsnijding voor een comfortabele pasvorm terwijl ze precies de juiste dekking bieden. De bikini is voorzien van een opvallende print met grote verschillen in kleur en contrast.
€44,95
€29,95uw voordeel €15,- (incl. BTW)
De Funkita diamond back badpak is het klassieke trainingsbadpak van Funkita met een dubbele bind schouderband en bescheiden rugdekking is perfect voor ronde zwemmen. Het badpak is alleen van voorvoering voorzien dit is een gemakkelijk en prettig badpak met een alleszeggendestijl. Ik ben het Funkita Diamond back one piece die er al sinds dag één is en zonder op te scheppen het populairste badpak blijft.
(incl. BTW)
Het Zone3 Prism 3.0 bound back heeft een stijlvolle open design die de zwemmer maximale bewegingsvrijheid biedt en een hoge beenuitsnijding voor een comfortabele pasvorm, de discrete
overlocknaden zorgen voor een naadloze uitstraling en de gevoerde binnenkant voor maximale ondersteuning, dekking en comfort.
Het badpak is voorzien van een mooie op pop-art geinspireerde print.
€46,95
€34,95uw voordeel €12,- (incl. BTW)
Deze Funkita Panel pop Sports bikini set dames bestaat uit een sports bikinitop + een sports bikini broekje. De sports top is een strakke bikini top met racerback. De elastische, brede borstband en de brede schouderbandjes zorgen voor het extra comfort en de ondersteuning die je bij het zwemmen en sporten nodig hebt. Het sports bikini broekje is uitgevoerd met een elastische tailleband en een trekkoord voor de perfecte houding en optimale bewegingsvrijheid tijdens het zwemmen. De beenuitsnijdding van Het broekje heeft een normale hoogte.
€32,95
€21,95uw voordeel €11,- (incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwemkleding dames > Funkita Lily Pad diamond back badpak dames
Print