
Polar Bottle thermische bidon 0.70 liter blauw
Houdt uw drankje langdurig koel.
Ideaal tijdens het sporten, in de auto, in de rugzak en fiets-bidonhouder.
De lichte niet breekbare bidon isoleert en reflecteert het zonlicht en is vaatwasmachine bestendig.
De drinknippel is uitneembaar en daardoor goed schoon te houden.
€17,50
€15,50uw voordeel €2,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Polar Bottle 0.70 liter blauw
Houdt uw drankje langdurig koel.
Ideaal tijdens het sporten, in de auto, in de rugzak en fiets-bidonhouder.
De lichte niet breekbare bidon isoleert en reflecteert het zonlicht en is vaatwasmachine bestendig.
De drinknippel is uitneembaar en daardoor goed schoon te houden.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Craft Core dry active comfort shirt lange mouw is zacht en functioneel. Een geweldige keuze voor bijna elke activiteit, van dagelijkse workouts, trekking, ontspannen après-ski en alpineskiën. Deze veelzijdige en zeer comfortabele baselayer is gemaakt van polyester, gerecycled polyamide en polyamide, een zachte en functionele mix die zowel warmte als een efficiënt vochttransport biedt. Bovendien heeft het kledingstuk weinig naden en een bodymapping-structuur voor een betere thermoregulatie. Als je maar opzoek bent naar één baselayer, dan is dit shirt de perfecte optie!
€54,95
€44,95uw voordeel €10,- (incl. BTW)
De Castelli Quindici Soft Merino fietsokken bestaat uit een blend van Merinowol voor een heerlijk en comfortabel gevoel. De hiel en tenen zijn extra versterkt. De sokken zijn 20 cm hoog.
€17,95
€15,95uw voordeel €2,- (incl. BTW)
De Zone3 Aquaflo plus mouwloos tri top blauw/oranje heren is de bestverkopende top in de collectie van zone3 dankzij de op prestaties gerichte stoffen en de zeer comfortabele pasvorm. De top is gemaakt met behulp van aquaflo, airflo en revolution-x stoffen om snelheid, aerodynamica en een hoge mate van ventilatie te bieden. Het is een geweldig ogende en krachtige top die geschikt is voor zowel korte als lange afstand wedstrijden.
€74,95
€39,95uw voordeel €35,- (incl. BTW)
Met de Zone3 Aztec 3.0 aqua shorts geniet je van een optimale combinatie van kwaliteit en een gestroomlijnd en stijlvol design. Gemaakt van De stevige XFINITY stof die 100% chloorbestendig is waaroor het badpak heel lang mee zal gaan. De stof heeft een goed ademend vermogen, droogt snel en biedt ook nog een zeer goede bescherming tegen UV straling. Het jammer beschikt over een goede stretch wat zorgt voor een veel bewegingsvrijheid. Met behulp van het trekkoord pas je de pasvorm naar wens aan.
€34,95
€29,95uw voordeel €5,- (incl. BTW)
Het doel van de Castelli Superleggera 2 jersey was om hem zo licht mogelijk te maken zonder dat dit ten koste ging van de UV bescherming en ander handige functies zoals een sleutelzakje met rits. Castelli heeft een nieuwe stof ingebracht die ze Oltre noemen, wat grofweg neerkomt op "beyond", en het gaat echt verder dan wat je normaal in een jersey vindt, met de horizontale strepen die een groot ademend vermogen en rekbaarheid geven en tegelijkertijd een goede ondersteuning voor de zakken bieden. Dit is gelukt door gebruik te maken van een nieuwe stof genaamd Oltre, wat staat voor 'verder dan'. De Mesh-stof is geweven in horizontale strepen die het shirt van een groot ademend vermogen en goede rekbaarheid voorziet met tegelijkertijd de juiste stevigheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€119,95
€94,95uw voordeel €25,- (incl. BTW)
De Castelli Free Sanremo 2 trisuit is op alle punten sneller dan zijn voorganger, in het water, op de fiets en tijdens de run. Het trisuit bestaat voornamelijk uit 2 stoffen, de Velocity Rev2 en Velocity mesh, die voor de perfecte balans tussen ademend vermogen, aerodynamica en bescherming tegen de zon zorgen. De KISS Tri-zeem biedt veel ondersteuning en zit super comfortabel op de fiets, terwijl je hem tijdens het hardlopen bijna niet voelt. De mesh achterzakken lijken op het eerste gezicht zeer klein maar dankzij de hoge rekbaarheid beide ze voldoende ruimte voor de hele race. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€162,95uw voordeel €17,- (incl. BTW)
Home | Outdoor uitrusting > Thermische bidons en bidons > Polar Bottle thermische bidon 0.70 liter blauw
Print