
De BUFF Polar buff camo belgium beschermt je tegen de wind tijdens je outdoor activiteiten, zoals bij trailrunning, alpine skiën, MTBen of alpinisme.
De BUFF is ontworpen om je warm te houden in de koud.
Doordat de BUFF vocht van je huid afvoert, zult u daarnaast ook koel blijven als het warm is.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BUFF Polar buff camo belgium:
- 100% microfiber, verbeterde stretch en naadloos.
- Polartec Fleece
- Zeer goed ademend materiaal en vochtregulerend.
- Stof die langer schoon en geurvrij blijft dankzij behandeling met Polygiene.
- Gewicht: 58 gram
- Afmetingen: 24,5 x 76 cm
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Perfetto RoS fietsjack lange mouw blinkt in veel omstandigheden uit, dankzij de geweldige pasvorm, volledige wind bescherming, de flexibiliteit van de stof en het beste ademend vermogen in zijn klasse. De nadruk van de jas ligt bij het comfort tijdens droog weer, maar mocht je nou toch in een regenbui terecht komen, is deze jas alsnog uiterst geschikt. De kenmerken van de Perfetto zijn een uitstekende pasvorm, gemakkelijk schuifbare rits, lange flap tegen opspattend water van een nat wegdek, een reflecterend rug paneel met een bescheiden ontwerp. Deze jas hoort eigenlijk bij de uitrusting van elke wielrenner. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€132,95uw voordeel €67,- (incl. BTW)
Het klassieke design van de Arena Zoom X-fit maakt deze bril zeer toegangelijk.
Harde polycarbonate lens, verstelbare neusbruggen en de zachte siliconene seal bieden conform.
(incl. BTW)
De Craft Core Dry Boxer 3 inch (2-pack) zijn lichtgewicht en ademende boxerslips met een groot vochttransport die uitstekend comfort bieden tijdens de dagelijkse training en komen in een 2-pack.
€34,95
€31,95uw voordeel €3,- (incl. BTW)
Craft Greatness bike boxer (met zeem) zwart heren, deze Craft Seamless Bike korte fietsbroek voor heren is voorzien van een zeem en ontworpen om te dragen onder een andere broek. Hij is speciaal gemaakt voor wielrenners, ountainbikers en andere fietsers. De naadloze fietsbroek is gemaakt van elastische stof voor de juiste bewegingsvrijheid. Dankzij de zeem is deze fietsbroek uitermate geschikt voor een comfortabele rit op de fiets!
€49,95
€37,95uw voordeel €12,- (incl. BTW)
Het Zone3 Aztec 2.0 Strap back badpak blauw/roze dames heeft een stijlvolle open design die de zwemmer maximale bewegingsvrijheid biedt en een hoge beenuitsnijding voor een comfortabele pasvorm, de discrete
overlocknaden zorgen voor een naadloze uitstraling en de gevoerde binnenkant voor maximale ondersteuning, dekking en comfort.
Het badpak is voorzien van een stijlvolle op de Azteekse cultuur geinspireerde print.
€44,95
€35,95uw voordeel €9,- (incl. BTW)
De Odlo Velocity Ceramiwarm-muts je houdt je hoofd tijdens het lopen uur na uur warm. De muts is gemaakt met Ceramiwarm-technologie voor actieve warmte en heeft ook speciaal ontworpen zones voor superieure vochtregulatie en thermoregulatie. De constructie met minimale naden voorkomt irritatie en garandeert uitzonderlijk, langdurig comfort. Houd deze winter je hoofd erbij met de Velocity Ceramiwarm-muts van ODLO.
€44,95
€38,95uw voordeel €6,- (incl. BTW)
Home | Outdoor kleding > Sjaals > BUFF Polar buff camo belgium
Print