
De BUFF Original buff Marc Márquez world champion is nuttig, comfortabel, plezierig, multifunctioneel én biedt bescherming tegen kou, wind of zon.
Het is een veelzijdig kledingstuk dat als halsdoek, hoofdband, polsband, masker, haarband, bivakmuts, sjaal, hoofdband, Chouchou, saharaine, piraat cap, muts en bandana gedragen kan worden.
Buff is wasbaar in de machine en hoeft niet gestreken te worden.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BUFF Original buff Marc Márquez world champion:
- 100% microfiber, verbeterde stretch en naadloos.
- Zeer goed ademend materiaal en vochtregulerend.
- Stof die langer schoon en geurvrij blijft dankzij behandeling met Polygiene.
- Gewicht: 35 gram
- Afmetingen: 24,5 x 52 cm
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€219,95
€134,95uw voordeel €85,- (incl. BTW)
De Castelli Superleggera T 12 sokken zijn uitstekende fietssokkensokken voor op de warme zomerdagen.
(incl. BTW)
Het Castelli Gabba RoS fietsshirt korte mouw is de 4e generatie van het klassieke fietsshirt dat bedacht is door Castelli. Met een betere bescherming tegen vocht en water dan ooit tevoren en een warme geborstelde binnenkant. De rekbare stof op de rug geeft het shirt veel bewegingsvrijheid en een goed ademend vermogen De Gabba heeft afgeplakte schoudernaden, een bedekte YKK Vislon rits, 2 achterzakken en een verlengde rug met reflecterend paneel. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€141,95uw voordeel €38,- (incl. BTW)
De Castelli Gabba RoS Special Edition is de 4e generatie van de Gabba serie. De echte Gabba-kenners zullen zich de OG Gabba herinneren, eerst als een Cervélo TestTeam-jack met het Cervélo-logo op de voorkant, en daarna als de eerste Castelli-collectieversie met een Castelli-woordmerk op de voorkant. In de loop der jaren hebben we de grote logo's laten vallen, maar hier is een unieke draai aan de Gabba met een teruggrijpen naar de oorspronkelijke versie. Deze Gabba RoS Special Edition heeft sublimatiedruk met een tone-on-tone graphic en unieke kleuren, en - voor de allereerste keer op een Gabba - staat er daadwerkelijk "Gabba" op de borst.
€199,95
€159,95uw voordeel €40,- (incl. BTW)
De TechNiche Hyperkewl hoofdkoeler + nekkoeler is een effectieve oplossing tegen hittestress, beschermd nek en hoofd en past d.m.v. bevestigingsysteem direct in een bouwhelm. Comfortabel gewatteerd polyester buitenmateriaal geïntegreerd met HyperKewl superabsorptie koelweefsel als tussenlaag en een waterafstotende Taslan voering. Genereert 5-10 uur verkoeling per inweking. Let op: Het retourneren van dit product is niet meer mogelijk wanneer het in aanraking is geweest met water of andere vloeistoffen.
€27,95
€24,95uw voordeel €3,- (incl. BTW)
De Zone3 Vapour PH zwembril zwart/oranje is gemaakt van het zachtst mogelijke silicone, zodat deze perfect alle contouren van het gezicht volgt en goed aansluit. De Aquaventure heeft daarmee een waterdichte afsluiting ook wanneer je je ogen samenknijpt voor die laatste inspanning blijft de Attack goed en comfortabel zitten. De lenzen van de zwembril zijn fotochromatisch en worden automatisch donkerder als het licht buiten feller wordt. Spoel de bril na elke training goed uit met kraanwater. Dit is met name belangrijk na een zwemsessie in zoutwater. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
Home | Outdoor kleding > Sjaals > BUFF Original buff Marc Márquez world champion
Print