
De BUFF High uv buff fuss multi is speciaal ontworpen om te beschermen tegen de zon.
Het is een veelzijdig kledingstuk dat als halsdoek, hoofdband, polsband, masker, haarband, bivakmuts, sjaal, hoofdband, Chouchou, saharaine, piraat cap, muts en bandana gedragen kan worden.
BUFF is wasbaar in de machine en hoeft niet gestreken te worden.
De BUFF is volledig naadloos en van een zeer hoogwaardige en zachte stof.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BUFF High uv buff fuss multi:
- Gewicht 92 g
- Maat one size
- Materiaal Polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Bij de Castelli Promessa Jaquard SS fietsshirt zin geen concessies gedaan op het gebied van pasvorm, stretch, vochtregulering of comfort. Het shirt voelt nog steeds als een vertrouwd Castelli fietsshirt. Naast de stof hebben we dit shirt ook een doordachte afgewerking gegeven, zoals de kraag die taps toeloopt op de rits, Castelli's verlaagde zakken met reflecterende biezen, en onafgewerkte elastische mouwuiteinde. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€89,95
€72,95uw voordeel €17,- (incl. BTW)
Dit Funkita diamond back is onze klassieke trainings badpak met een dubbele bind schouderband en bescheiden rugdekking is perfect voor ronde zwemmen.
Het badpak is alleen van voorvoering voorzien dit is een gemakkelijk en prettig badpak met een alleszeggendestijl.
Bear Bum:
Het is niet algemeen bekend, maar beren, en niet haaien, waren eigenlijk de oorspronkelijke inspiratie voor de voor de ontwikkeling van de geavanceerde racepakken die we vandaag op de Olympische toppers zien.
Wie zou gedacht hebben gedacht dat beren konden zwemmen, toch?
Het is hun speciaal ontwikkelde vacht die werkt als miljoenen kleine propellers die de beren zo moeiteloos door het water voortbewegen.
We hebben de technologie gepatenteerd dat is waarom we zo geavanceerd zijn in de zwemkleding industrie
€62,95
€42,95uw voordeel €20,- (incl. BTW)
De Craft Core Soul vrijetijdssweater is een casual en comfortabele sweater ontworpen voor dagelijks gebruik. De sweater is gemaakt van zacht, elastisch en functioneel polyester.
€69,95
€54,95uw voordeel €15,- (incl. BTW)
Deze Odlo Essential Ceramiwarm hardloopshirt is gemaakt van gerecycelde garen en beschikt over een fijne korte rits voor extra islotatie. Dit shirt beschikt over keramische microdeeltjes die helpen je lichaamsklimaat tot wel 3 °C te verhogen en de vochtregulatie overal te verbeteren. Dit comfortabele hardloopshirt heeft een fijne bewegingsvrijheid.
€69,95
€62,95uw voordeel €7,- (incl. BTW)
Het Craft Leisure vrijetijdsjack is een comfortabel vrijetijdsjack. Het jack is gemaakt van zacht, elastisch en functioneel polyester. De twee zakken bieden een optimale functionaliteit. Het jack heeft een volledige ritssluiting.
€79,95
€67,95uw voordeel €12,- (incl. BTW)
De Craft Thermo Schaatsbroek met rits navy unisex voor volwassenen is een comfortabele sportbroek die ideaal te gebruiken is bij wielrennen en schaatsen. De tight is gemaakt met Thermo Multi Brush materiaal, wat zacht, ademend en vochtregulerend is. De Screenline Flex technologie zorgt voor een waterafstotende, ademende en rekbare buitenlaag. De Screenliner tenslotte is een winddichte en waterafstotende laag, die zorgt voor een versneld transport van transpiratievocht. Deze thermobroek heeft een waterkolom van 2.000mm. De sporttight heeft volledige ritssluitingen aan de zijkanten, waardoor je deze gemakkelijk aan en uit kunt trekken. Tevens zijn diverse reflecterende details aangebracht.
€89,95
€74,95uw voordeel €15,- (incl. BTW)
Home | Outdoor kleding > Sjaals > BUFF High uv buff fuss multi
Print