
Het TechNiche HyperKewl Sport Military koelvest is een koelvest met TechNiche's HyperKewl technologie.
HyperKewl is een heel (kost)effectieve technologie en werkt door water te combineren met het unieke en gepatenteerde HyperKewl superabsorptie koelweefsel.
Dit koelweefsel maakt het mogelijk om kleding te produceren, die geleidelijk water door verdamping afgeeft om je op een comfortabele manier koel te houden.
€83,95
€79,95uw voordeel €4,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
TechNiche HyperKewl Sport Military koelvest
HyperKewl is een heel (kost)effectieve technologie en werkt door water te combineren met het unieke & gepatenteerde HyperKewl superabsorptie koelweefsel.
Dit koelweefsel maakt het mogelijk om kleding te produceren, die geleidelijk water door verdamping afgeeft om je op een comfortabele manier koel te houden.
Het buitenmateriaal van de kleding is gemaakt van een ademende Oxford Nylon of Cool MESH, het binnenmateriaal is van waterafstotend materiaal, dus men blijft droog op de huid! Het HyperKewl is geintegreerd tussen het binnen en buitenmateriaal. Voor verdamping is warmte & luchtcirculatie nodig.
Deze technologie is zeer breed inzetbaar en wordt gebruikt in o.a. de volgende sectoren; sport, recreatie, medisch, industrie, motorfiets, leger, en meer..
Belangrijkste kenmerken:
- V-hals met ritssluiting
- Levert 4-10 uur comfortabele koeling per activering, extreem lichtgewicht & duurzaam
- Comfortabel, Oxford Nylon buitenmateriaal met HyperKewl superabsorptie koelweefsel als tussenlaag en een waterafstotende voering. Afgewerkt met zwart poly-katoen
- Kleuren: Blauw, Zilver, Zwart, Fluo Geel, Khaki, Rose
- Indien nodig handwassen in lauwwarm water met een milde zeep
- Maten: XS > 3XL
Eenvoudig in gebruik:
- Dompel gedurende 2 - 3 minuten in water.
- Knijp voorzichtig het overtollige water eruit.
- Klaar voor gebruik.
- Herhaal de stappen, wanneer noodzakelijk.
- Ophangen om te drogen.
- Indien nodig handwassen in lauwwarm water met een milde zeep
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Hoka Clifton 9 hardloopschoenen zijn de negende versie van het bekroonde Clifton assortiment. Dit model is nu nog lichter en dempender dan ooit tevoren. Doordat het gewicht van deze schoen is verminderd en de stapelhoogte een 3mm dikker is gemaakt, zorgt de nieuwe clifton 9 voor een nieuwe ervaring onder je voeten met een een responsief nieuw schuim en een nieuwe design van de buitenzool. Daar waar de Clifton 8 nog wel eens kon glippen bij de hiel heeft de Clifton 9 hier een duidelijk betere pasvorm gekregen. De bovenkant van de schoen sluit beter aan en zorgt daardoor voor een aansluitende fit. Met de extra toegevoegde reflectie details ben je beter zichtbaar in tijden dat het nodig is.
(incl. BTW)
De Sportful Hot pack no rain fietsjas lange mouw is een onmisbaar kledingstuk in uw kledingkast. Het is een compacte regenjas waarvan u niet eens in de gaten heeft dat u deze in uw achterzak heeft. De fietsjas heeft nu een nog onopvallender membraam en is nog lichter dan zijn voorganger. Doordat de fietsjas zo glad is, heeft u minder last van geluid door de wind of tijdens een aanraking. De inzetstukken in de zij zijn nog verbeterd voor exceptionele bewegingsvrijheid op de fiets. Als u deze jas bij u heeft, bent u op alles voorbereid! Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95uw voordeel €15,- (incl. BTW)
Het Castelli Illusione fietsshirt heeft minder naden en een vereenvoudigde snit, is gemaakt voor dagelijkse ritten, maar er is nog steeds alle aandacht voor de details geweest. Het shirt is voorzien van onze sneldrogende ProSecco Micromesh en dezelfde ritssluiting en constructie met verlaagde zakken als de wedstrijdjerseys van de Team Ineos. let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€84,95
€64,95uw voordeel €20,- (incl. BTW)
Castelli heeft de Castelli Entrata VI een update gegeven waardoor hij nu ook voorzien is van alle nieuwste technieken uit fietswereld. Als basisstof biedt het getextureerd polyester een uitstekend vochttransport wat u in bijna alle omstandigheden droog zal houden. Rond de schouders, langs de mouwen en op de zijpanelen is het fietsshirt voorzien van AirMesh stof die er voor zorgt dat het shirt niet samentrekt en zijn pasvorm houdt. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€79,95
€68,95uw voordeel €11,- (incl. BTW)
De 2XU Active mouwloos trisuit zwart dames ondersteund je spieren en vergroot je uithoudingsvermogen dankzij de 70-denier SBR Skin Lite compressiestof die in de broek verwerkt is. Sensor Mesh X stof zorgt voor een goede ventilatie om je lichaam koel te houden en zweet snel af te voeren. Dit populaire suit is ook voorzien van comfortabele 2XU's Speedline zeem Daarnaast beschikt het suit over flatlock-naden, een 'semi-lock' ritssluiting en 3 achterzakken.
(incl. BTW)
De Profile Design UCM Aerobridge maakt het monteren van een fiets computer, hartslagmeter of een ander apparaat tussen de opzetstuur extensies mogelijk. In breedte verstelbaar van 70 tot 120 mm. Bevat klemmen voor buizen met een diameter van 22,2 en 26,0 mm.
(incl. BTW)
Home | Outdoor kleding > Koelkleding > TechNiche HyperKewl Sport Military koelvest
Print