
De Powerbreathe longentrainer Plus Welness komt uit de serie tweede generatie POWERbreathe ademhalingsspiertrainers.
Dit Wellness model is voor personen die dyspneu willen verminderen.
Deze powerbreathe beschikt over een kleiner mondstuk met anti-bacterieële eigenschappen.
Tevens een weerstandsregeling die duidelijk afleesbaar en instelbaar is over 10 niveaus, in cm H2O instelbaar tussen 29 tot 274.
Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Powerbreathe longentrainer Plus Welness
De Plus Wellness lage weerstand van het merk POWERbreathe komt uit de serie tweede generatie POWERbreathe ademhalingsspiertrainers.
De Plus Wellness lage weerstand in het kort:
· het Wellness model is voor personen die dyspneu willen verminderen,
· verschijnt met verbeterd design met geoptimaliseerde airflow,
· beschikt over een kleiner mondstuk met anti-bacterieële eigenschappen
· tevens een weerstandsregeling die duidelijk afleesbaar en instelbaar is over 10 niveaus, in cm H2O instelbaar tussen 17 en 98.
· en iedere training kan aangepast worden aan de gewenste intensiteit.
Inhoud Plus Wellness lage weerstand:
· Ergonomisch ontworpen en gepatenteerde ademweerstandstrainer, uit duurzame, translucente en hoog slagvaste kunststof vervaardigd.
· Afneembaar mondstuk uit antimicrobacteriële en zachte kunststof.
· De trainer wordt geleverd compleet met neusclip, zwart stoffen hoes, boekje met gebruiksaanwijzing en 4 reinigingstabletten.
Achtergrond Powerbreathe Plus serie:
De productie van de POWERbreathe Plus 2006 was het resultaat van 17 jaar lang research en ontwikkeling door professionele sport wetenschappers op de Universiteiten van Birmingham, Loughborough en Brunel in de UK, 3 vooraanstaande Universiteiten in Engeland op het gebied van bewegingwetenschappen.
Hoe werkt de POWERbreathe Plus Wellness?
· De POWERbreathe Plus werkt volgens het principe van 'pressure threshold' weerstandstraining waarbij de weerstand wordt opgewekt door een klep- en veersysteem.
· Er zijn ook andere manieren om weerstand op te wekken, zoals flow resistive training waarbij de weerstand groter wordt gemaakt door de opening waardoor geademd wordt te verkleinen, maar het 'pressure threshold' systeem is alom erkend als het meest betrouwbare.
· Door in te ademen tegen een weerstand moeten de ademhalingsspieren harder werken en door deze stimulering worden de ademhalingsspieren sterker.
Positief effect van gebruik van de POWERbreathe Plus:
Sterkere ademhalingsspieren raken minder snel vermoeid en stellen mensen, patiënten, sporters, atleten, in staat om langer of harder te 'werken'.
Voor wie?
Geschikt voor iedereen die snel buiten adem is bij inspanningen zoals wandelen of traplopen, of mensen die hun conditie op peil willen brengen, bijvoorbeeld
· mensen met een overwegend zittend beroep
· mensen die weinig bewegen
· Rokers
· 50-plussers
Hoe te gebruiken?
· De POWERbreathe Plus Wellness lage weerstand is traploos instelbaar over 10 training niveaus zodat de weerstand aangepast kan worden aan de gewenste intensiteit.
Opbouw: 2 maal per dag 30 intensieve ademteugen. Na 4 tot 6 weken resultaat.
Onderhoud: 2 maal per dag 30 intensieve ademteugen. 3 keer per week.
Instelling weerstand: middels meegeleverde instructies.
Onderhoud en shoonmaken:
Het mondstuk dient na ieder gebruik goed met water afgespoeld te worden. Aangeraden wordt minimaal één keer per week het hele apparaat te spoelen en ongeveer 10 minuten laten weken in warm water met een POWERbreathe schoonmaaktablet of met wat milde zeep of afwasmiddel.
Contra-indicaties:
Als u twijfelt over het gebruik van de POWERbreathe, of als u een luchtwegaandoening hebt, kunt u uw huisarts om advies vragen.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor patiënten met spontane pneumothorax (klaplong niet als gevolg van een trauma), omdat er een mogelijkheid bestaat dat zich een herhaling van de pneumothorax voor kan doen. In geval van een traumatische pneumothorax en/of gebroken rib(ben) dient de POWERbreathe niet gebruikt te worden voordat volledig herstel is opgetreden.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor astma patienten die regelmatige zware en onverwachte exacerbaties ondervinden.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, is niet aanbevolen voor mensen die recent een trommelvlies perforatie gehad hebben.
· Ademhalingsspiertraining, zoals uitgevoerd met de POWERbreathe, door personen onder de 16 jaar moet gebeuren onder supervisie van een volwassene.
Powerbreathe heeft een youtube kanaal waarop u alle informatie kunt zien die noodzakelijk is.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Nautilus Borstband 5Hz ongecodeerd is geschikt voor draadloze hartslagmeting op alle fitnesstoestellen die geschikt zijn voor hartslag meting met een bereik van 5Hz.
(incl. BTW)
De Saltstick Fastchews pot watermeloen 60 stuks zijn kauwtabletten ontwikkeld om je lichaam van elektrolyten te voorzien en zo kramp in de spieren en hittestress te verminderen. Deze tabletten zijn aan te raden voor atleten, buitenwerkers of voor gebruik in warme omstandigheden. Twee SaltStick Fastchews in een uur staat gelijk aan 100 mg natrium, 30 mg kalium, 10 mg magnesium en 6 mg calcium per uur, wat de ideale verhouding is om u in beweging te houden. Het potje bestaat uit 60 tabletten die alleen gemaakt zijn van natuurlijke smaakstoffen, puur vegetarisch en vrij van prestatieverhogende middelen, kunstmatige zoetstoffen en kleuren, evenals gluten en GMO-ingrediënten.
(incl. BTW)
De Castelli Nano Flex 3G kniewarmers zijn geweldig in droge omstandigheden, maar voorzien je ook van de nodige bescherming tijdens nat weer.
Castelli was de eerste fabrikant die waterafstotende thermische materialen in fietskleding gebruikte.
Er zijn veel pogingen gedaan om de Castelli's Nano Flex stof na te maken - maar altijd zonder succes.
Deze beenwarmers zijn compromisloos onder alle omstandigheden.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€54,95
€49,95uw voordeel €5,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Essence Trainingsbroek is onze favoriete trainingsbroek. De broek is gemaakt van stretch polyester met toelopende pijpen. De elastische stof onderaan zorgt voor een optimale pasvorm. De broek is voorzien van twee verborgen zijzakken. De elastische tailleband met Craft-logo in de taille zorgt voor een optimaal draagcomfort.
€59,95
€36,95uw voordeel €23,- (incl. BTW)
De Castelli Free Aero RC Kit Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. De Kit-versie van de Free Aero RC Bibshort is volledig bedrukt op de rug en dijen om wat nieuwe kleuren in je fietsgarderobe te brengen. Nu kunt u enkele van uw favoriete Castelli-shirts matchen met deze geweldige nieuwe gekleurde bib graphic.
€179,95
€159,95uw voordeel €20,- (incl. BTW)
Home | Klein fitness > Fitness accessoires > Powerbreathe longentrainer Plus Welness
Print