
Het Profile Design Airstryke II opzetstuur zwart bescshikt over de F-13a opklapbare armsteunen, waardoor je het stuur op vele verschillende manieren kan instellen en gebruiken.
Zo vindt jij altijd je ideale rijderspositie.
Ook wordt dit opzetstuur onder je fietsstuur bevestigd waardoor je een nog diepere zitpositie kunt aannemen.
Dit zorgt voor een extra lage luchtweerstand.
€199,95
€169,95uw voordeel €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Profile Design Neosonic Ergo 45AR opzetstuur biedt uitgebreide maar eenvoudige verstelmogelijkheden en is ideaal voor fietsers die een aerobar willen toevoegen aan hun racefiets, gravel- of bepakkingsfiets.
€174,95
€149,95uw voordeel €25,- (incl. BTW)
Het BBB Aerobase Tijdritstuur BHB-52 met schuim gevulde armsteunen.Tweedelige set voor aluminium tijdritstuur.
Handig snelspanmechanisme, compatibel met 26/31,8 mm-racesturen.
Verstelbare lengte van de grepen en twee mogelijke posities voor de armsteunen.
Het gewicht bedraagt 504 gram.
(incl. BTW)
De Profile Design Aerobar Bracket Riser kit is bedoeld om de opzetsturen te verhogen. Combineren mogelijk met de T + carbon-serie, T + aluminium serie en ZBS aerobars. Het verhogen van de armleuningen zorgt ervoor dat de comfortabele pols positie wordt gehandhaafd. Deze kit bestaat uit twee 10 mm risers en twee 5 mm risers. Meerdere kits kunnen worden gebruikt om de gewenste hoogte te bereiken. Niet aanbevolen voor gebruik met Carbon Stryke en T-Mag.
(incl. BTW)
Designed for aerodynamics, adjustability and better handling with the ability to tune comfort.
€899,95
€809,-uw voordeel €90,95 (incl. BTW)
De Pro Vibe heeft een full OS monocoque carbon constructie, extreme stijfheid en een speciale baangeometrie.
(incl. BTW)
Deze Profile Design Canta SS racestuur is speciaal ontworpen voor een opklembalk met aerodynamische staven en een semi-anatomische vorm. Met een brede middenklem en verbeterd bereik waardoor de armleuningen dichter bij de rijder kunnen worden geplaatst. Verder maakt de Canta een compacte kabelgeleiding mogelijk.
€299,95
€269,95uw voordeel €30,- (incl. BTW)
Home | Fietsen > Triathlon sturen > Profile Design Airstryke II opzetstuur zwart
Print