
De Craft Pro Bike Subz Lumen bibtight is een winddichte en waterafstotende fietsbroek met geborstelde binnenkant die veel warmte, bescherming tegen weersinvloeden en comfort biedt tijdens intensieve en lange ritten in koude winteromstandigheden.
Deze pro-grade fietsbroek is gemaakt van een zeer functionele en elastische stof met 4-way stretch voor een uitstekende pasvorm en optimale bewegingsvrijheid.
Daarnaast is de fietsbroek voorzien van Infinity C1 Pad voor optimale prestaties en comfort, een fietsbroek met lasergesneden gaten voor verbeterde ventilatie, ritsen aan de beenuiteinden en reflecterende details.
€199,95
€149,95uw voordeel €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Wind- en waterdichte stof met veel stretch (WP 10.000/ MVP 8.000)
- Geborstelde binnenkant voor extra warmte en comfort
- Slabbetje met lasergesneden gaatjes voor betere ventilatie
- Ritssluiting aan de beenuiteinden
- Reflecterende details
- Infinity C1 Pad Heren
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos UMA GT Ultraz Winter fietsbroek zijn geconstrueerd met bewezen winterproof textiel voor een ongeëvenaard niveau van isolatie, ademend vermogen en weerbestendigheid. We zijn begonnen met dezelfde sterk isolerende, geborstelde RX Heavy die gebruikt wordt in onze Winter Bib Tights, maar hebben een tweede laag aan de buitenkant toegevoegd voor extra bescherming. Voor deze twinDeck constructie hebben we onze NEOS Ultra textiel- een ultradunne 2L softshell met PU-gebonden membraan dat waterbestendig en 100% winddicht is, toegepast om ervoor te zorgen dat dit elementaire gedeelte van je benen en bilspieren beschermd blijft tegen sneeuw, regen, wind en lage temperaturen. Net als bij de Winter Bib Tights vormt RX Light de ruggen van de benen voor extra ademend vermogen en comfort in deze high-flex zone.
€299,95
€269,95uw voordeel €30,- (incl. BTW)
De Castelli Velocissima DT Bibtight is de juiste tight voor frisse of matig koude dagen. De broek is gemaakt met de KISS Air2 Donna-zeem, die ideaal is voor middellange afstanden. Deze broek is warm maar optimaal voor droge dagen, want ze is niet waterafstotend zoals de Nano Flex-tights. Meer dan waarschijnlijk zijn dat de omstandigheden waarin jij meestal fietst en dan is de Velocissima geknipt voor jou. De stof is een zachte en comfortabele fleece stof met Thermogflex. De broek beschikt over bretels met verlengd rugpand zodat je een sanitaire stop kunt maken zonder je jas en de bretelbanden te verwijderen. De broek heeft ook een reflecterende band rond de onderkant van het been en YKK Camlock-enkelritsen om ze makkelijk over je hiel te kunnen trekken.
€129,95
€117,95uw voordeel €12,- (incl. BTW)
De Castelli Sorpasso RoS fietsbroek is ideaal voor uiteenlopende omstandigheden tijdens lange ritten. Dit strakke model bibshort is voorzien van de extreem rekbare, waterafstotende en warme Nano Flex 3G stof. De heupen en dijen zijn voorzien van de extra warme Nano Flex Xtra Dry stof. Voor extra comfort is de bibshort voorzien van een anatomisch gesneden pasvorm en de naadloze Progetto X2 Air zeem.
€189,95
€144,95uw voordeel €45,- (incl. BTW)
Warmte, flexibiliteit, bescherming en ondersteuning stonden bovenaan de lijst van eisen toen Assos begon met de ontwikkeling van de Uma GT Winter tights. Het productteam is in staat geweest om de kloof te dichten tussen de Arctische Bonka bibs en de Knickers voor het mildere lente- en najaarsseizoen - de missie is geslaagd! Ideaal voor ijzige winterritten waar kniewarmers en Knickers net niet genoeg zijn en een hogere mate van isolatie vereist is. Deze winterse tights bieden de oplossing!
€189,95
€142,95uw voordeel €47,- (incl. BTW)
De Craft Core Bike Subz wind fietsbroek is een warme tight met een wind- en waterdichte voorkant. De binnenkant van de fietsbroek is geborsteld. De broek is gebouwd om optimaal comfort te bieden tijdens ritten in koude en winderige omstandigheden. De fietsbroek is gemaakt van elastische stoffen voor een optimale pasvorm en bewegingsvrijheid en voorzien van Infinity C3 Pad voor een soepele dag in het zadel. Okk beschikt de broek over reflecterende prints, zodat je extra zichtbaar bent tijdens de schemring of de latere uurtjes in de winter.
€109,95
€69,95uw voordeel €40,- (incl. BTW)
De Craft Core Endurance Hydro fietsbroek zijn duurzame, winddichte en waterafstotende fietsbroeken ontworpen voor intensief fietsen in natte en winderige omstandigheden. De broek is gemaakt van winddicht en waterbeschermend materiaal en heeft een verstevigd zitvlak, elastische stof op het achterpand en reflecterende klittenbandsluiting onder aan de pijpen voor een optimale pasvorm.
€84,95
€74,95uw voordeel €10,- (incl. BTW)
Home | Fietsen > Fietsbroeken lang > Craft Pro Bike Subz Lumen bibtight zwart heren
Print