
De Profile Design CO2 patroonhouder set kan worden bevestigd aan alle bidonhouders van Profile Design die achter aan het zadel hangen.
Kan worden bevestigd aan een van de achterste drinksystemen van Profile Design of onder een bidonhouder.
De houders worden zonder patronen geleverd.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlonaccessoires.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De XLAB Mini wing 105 zadel bidonhouder set is misschien klein van formaat, maar biedt toch grote prestatieverbeteringen en tal van handige functies. De multifunctionele houder kan naast twee bidons ook uitgerust worden met een mini zadetas van XLAB zodat je naast drinken ook nog plek hebt voor extra opslag. Het lage ontwerp van de bidonhouder zal het op- en afstappen niet belemmeren, maar als je flexibiliteit beperkt is kan de houder iets in hoogte worden versteld voor de perfecte positie. De verbeterde Xenon-houders beschikken over 60% meer grijpvermogen dan het originele model, dus zelfs als de wegen hobbelig en ruw worden zal je de bidons niet kwijtraken.
(incl. BTW)
Omdat het de details zijn de een fiets compleet maken. De Karbon Kage is een volledig carbon bidon houder, door de unieke vorm blijft de bidon onder alle omstandigheden op zijn plaats.
(incl. BTW)
De XLAB Aero TT bidon transparant heeft dankzij zijn aerodynamische vorm 25% minder luchtweerstand dan standaard drinkflessen, dit bespaart je uiteindelijk 20 seconden op 40 kilometer. Een extra dikke polyethyleenlaag beschermt het tegen vervorming veroorzaakt door de krachtige bidonhouder. De non-sliplaag zorgt voor een goede grip en meer comfort. De Aero TT-fles heeft een capaciteit van ongeveer 590ml en een totaal gewicht slechts 144g!
(incl. BTW)
De BBB Fueltank bidonhouder is duurzaam en gemaakt van licht aluminium. Het T-vormige ontwerp zorgt ervoor dat de bidon stevig vastzit. Speciale dempers voorkomen beschadiging van de bidon. Roestvrijstalen bouten.
(incl. BTW)
De Camelbak Podium chill bidon 620ml wit maakt gebruik van een dubbelwandige constructie die de inhoud twee keer langer koud of warm houdt. Het ventiel van de podium bidon sluit automatisch na gebruik waardoor je niks verspilt of lekt op je fiets. Met ongeëvenaarde isolatie-eigenschappen, lekvrije sluiting en eenvoudige reinigbaarheid staat Podium Ice bekend al een echte topper.
(incl. BTW)
De Elite bidonhouder Cannibal geel is praktisch en comfortabel in gebruik. Het is namelijk mogelijk om een bidon zowel van de zijkant als van boven in te zetten.
€14,95
€13,50uw voordeel €1,45 (incl. BTW)
Home | Fietsen > Bidon/Bidonhouders > Profile Design CO2 patroonhouder
Print